Dlaczego Wartoskorzystać z naszej oferty

Jak to dlaczego? Przecież jesteśmy najlepsi - z nami zabawa nie ma końca! Jesteśmy zespołem młodych ludzi chcących wyjść naprzeciw wszystkiemu co utarte i pospolite. Pracując z nami masz pewność wykonania i wysoką jakość usługi. Jeśli masz imprezę jutro, to przyjedziemy jutro! Dzięki nam każda Twoja impreza stanie się wyjątkowa i niezapomniana.


Do najpiękniejszych chwil w życiu na pewno większość z nas zaliczy wesele, studniówkę, czy nawet urodziny. Niestety te dni szybko mijają, a chciałoby się je przeżywać chociaż o parę chwil dłużej. Oferujemy usługę wynajęcia urządzenia, które nie jest wehikułem czasu, ale zatrzymuje na zawsze piękne chwile. Jeśli myślisz, że to niemożliwe musisz poznać naszą fotobudkę!

Dzięki naszemu zaangażowaniu podczas Twojej imprezy, na zawsze uwiecznisz jedne z najpiekniejszych chwil, nie jeden Twój gość poczuje się jak prawdziwa gwiazda i z wielką sympatią oraz uśmiechem będzie oglądająć szalone zdjęcia. W ramach naszej usługi, zwykłe pozowanie do zdjecia zamieni się w zabawne show. Niezliczone gadżety jakie posiadamy to między innymi - kapelusze, kolorowe peruki, maski, okulary, boa z piór, naszyjniki hawajskie, wąsy i wiele innych ciekawych rozbawiających akcesoriów. Wynajęcie naszej fotobudki wprowadzi do każdej imprezy ogromną dawkę śmiechu i radości.

Fotobudka na imprezy
Fotobudka na imprezy
Fotobudka na imprezy

Nieograniczona ilość zdjęć!


 Między innymi to kolejny z powodów by wynająć naszą fotobudkę! Nie ograniczamy ilości zdjęć, naszą fotobudkę wynajmujesz na godziny!

Z jakiej okazji?fotobudka? - na każdą okazję!

Eventy, nie tylko firmowe!

Fotobudka jest wiśnieńką na torcie każdego wydarzenia eventowego w tym kraju! Dzięki naszemu doświadczeniu oraz możliwością naszej fotobudki, organizowane przez Ciebie wydażenie nabierze nowego wymiaru, a wydrukowane fotografie spawią że event pozostanie w pamięci uczestnika przez długie lata.

Imprezy, koncerty, studniówki oraz bale...

Planujesz zorganizować domówke, studniówkę lub kinderbal? A może w planach masz huczny wieczór panieński lub kawalerski z mnóstwem atrakcji? Jeżeli tak, to fotobudka spełni Twoje oczekiwania! Nasza fotobudka jest propozycją dla wszystkich, którzy stawiają na oryginalność, pomysłowość i dobrą zabawę.

Twój ślub i wesele, a może również wieczór panieński?

Fotobudka podczas Waszego wesela, wprowadzi ogromną dawkę śmiechu i radości. Dzięki fotobudce weselni goście wezmą udział w niekończącej się zabawie, a jednocześnie zapewnisz im oraz sobie niesamowitą pamiątkę!