WSPÓŁPRACAPropozycja dla firm

Twoja restauracja, sala przyjęć, dyskoteka czy też hotel, organizuje przyjęcie z okazji zwyczajowych Andrzejek, Walentynek czy huczny Sylwester? A może jakąś wyjątkową impreze tematyczną? Mamy dla Ciebie specjalną propozycję współpracy dzięki której Twoi goście jeszcze dłużej będą mieli w pamięci organizowane przez Ciebie wydarzenie!


Imprezy okolicznościowe sprzyjają nawiązywaniu znajomości, a na Twoje imprezy nie zawsze przychodzą znajomi czy przyjaciele, często to osoby które spotykają się po raz pierwszy. Wspólne zdjęcia z fotobudki upamiętnią doskonale spędzony wieczór. Podczas takich spotkań wszyscy są zazwyczaj doskonale ubrani, kobiety z perfekcyjnym makijażem i najlepszą biżuterią. Zapewne nie oprą się pokusie uwiecznienia tego na zdjęciach z fotobudki. Odbierając wydruki z fotobudki będą z zadowoleniem spoglądać na swoje fotografie.


Spoglądając na zdjęcia każdy zerknie również na logo Twojej firmy, które znajdzie się na każdym wydruku. Na ramkach zaprojektowanych specjalnie na Twoją imprezę umieścimy Twoją nazwę, logo, numer telefonu czy inny krótki napis.


Zdjęcia z fotobudki to doskonały nośnik reklamy dla Twojej firmy. Każda sfotografowana osoba zabierze ze sobą zdjęcia z konkretnym przekazem marketingowym. Wspominając doskonałą zabawę każda ze 100 czy 2000 osób obecnych na Twoim przyjęciu będzie pokazywała znajomym pamiątkę w postaci zdjęć z fotobudki, na których nadrukowane będzie logo Twojej firmy.

W ten sposób informacja o Twojej firmie trafi do szerokiego grona odbiorców – potencjalnych klientów. Pamiętaj, że marketing szeptany to najlepsza forma reklamy. Mimo rozwoju marketingu, nowych technik i metod budowania wizerunku, nie wynaleziono lepszego sposobu promocji dla firm niż polecanie usług poprzez zadowolonych klientów.


Zadbaj o swoich klientów. Zapewnij gościom najlepszą zabawę pod słońcem wraz z naszą fotobudką!

Z jakiej okazji?fotobudka? - na każdą okazję!

Eventy, nie tylko firmowe!

Fotobudka jest wiśnieńką na torcie każdego wydarzenia eventowego w tym kraju! Dzięki naszemu doświadczeniu oraz możliwością naszej fotobudki, organizowane przez Ciebie wydażenie nabierze nowego wymiaru, a wydrukowane fotografie spawią że event pozostanie w pamięci uczestnika przez długie lata.

Imprezy, koncerty, studniówki oraz bale...

Planujesz zorganizować domówke, studniówkę lub kinderbal? A może w planach masz huczny wieczór panieński lub kawalerski z mnóstwem atrakcji? Jeżeli tak, to fotobudka spełni Twoje oczekiwania! Nasza fotobudka jest propozycją dla wszystkich, którzy stawiają na oryginalność, pomysłowość i dobrą zabawę.

Twój ślub i wesele, a może również wieczór panieński?

Fotobudka podczas Waszego wesela, wprowadzi ogromną dawkę śmiechu i radości. Dzięki fotobudce weselni goście wezmą udział w niekończącej się zabawie, a jednocześnie zapewnisz im oraz sobie niesamowitą pamiątkę!