FOTOBUDKAidealna na każdą okazję!

Zdjęcia z fotobudki to najbardziej oryginalna pełna emocji pamiątka z wesela, imprezy rodzinnej, firmowej, integracyjnej, studniówki, wieczoru panieńskiego i kawalerskiego, akcji promocyjnej i wszelakich eventów okolicznościowych. Dzięki Naszej pomocy możesz poczuć się jak gwiazda! Wejście do magicznej strefy Fotobudki wyścielone jest czerwonym dywanem. Zapewniamy niepowtarzalne akcesoria, aby Wasze zdjęcia cudownych chwil były wyjątkowe.


Jak to działa? czyli krok po kroku... do udanej zabawy!

Nasza fotobudka jest innowacyjnym oraz prostym w obsłudze automatem fotograficznym. Dzięki ekranowi dotykowemu możecie nią sami sterować! Sercem udostępnianego przez nas urządzenia jest lustrzanka cyfrowa, a za natychmiastowy wydruk wysokiej rozdzielczości w 14 sekund opowiada drukarka fotograficzna.

Z jakiej okazji?fotobudka? - na każdą okazję!

Eventy, nie tylko firmowe!

Fotobudka jest wiśnieńką na torcie każdego wydarzenia eventowego w tym kraju! Dzięki naszemu doświadczeniu oraz możliwością naszej fotobudki, organizowane przez Ciebie wydażenie nabierze nowego wymiaru, a wydrukowane fotografie spawią że event pozostanie w pamięci uczestnika przez długie lata.

Imprezy, koncerty, studniówki oraz bale...

Planujesz zorganizować domówke, studniówkę lub kinderbal? A może w planach masz huczny wieczór panieński lub kawalerski z mnóstwem atrakcji? Jeżeli tak, to fotobudka spełni Twoje oczekiwania! Nasza fotobudka jest propozycją dla wszystkich, którzy stawiają na oryginalność, pomysłowość i dobrą zabawę.

Twój ślub i wesele, a może również wieczór panieński?

Fotobudka podczas Waszego wesela, wprowadzi ogromną dawkę śmiechu i radości. Dzięki fotobudce weselni goście wezmą udział w niekończącej się zabawie, a jednocześnie zapewnisz im oraz sobie niesamowitą pamiątkę!