Fotobudka na eventyZdjęcia inne niż wszystkie, zawsze pełne emocji!

Organizujesz wydarzenie i zastanawiasz się jak dodać mu blasku? Szukasz pomysłu na urozmaicenie eventu, który ma być wydarzeniem zapamiętanym przez wiele lat, ale ciągle masz poczucie, że przysłowiowa kropka nad i nie została jeszcze postawiona? Jesli tak to zdecyduj się na naszą ofertę!
Fotobudka jest idealnym rozwiązaniem na realizację pomysłu, jaki tli się w Państwa głowie. Mając nadzieję na realizację projektu wydarzenia, w sposób, jaki przypadnie jego uczestnikom do gustu, a zarazem zostanie na długo w pamięci.


Skorzystanie z naszej oferty sprawi, że przygotowywany przez Państwa event będzie wydarzeniem na czasie. Prosto po wykonaniu zdjęcia, może ono trafić na portale społecznościowe. Szybka publikacja zdjęć w Internecie z danego wydarzenia daje dodatkowy rozgłos eventowi. Fotobudka gwarantuje rozluźnienie w gronie niezintegrowanych grup i dużo dobrej zabawy dla zgranych już teamów. Bogate możliwości naszej fotobudki oraz doświadczenie zebrane podczas współpracy z renomowanymi firmami pozwala nam zaoferować kompleksową ofertę wynajmu fotobudki na event.

Fotobudka to doskonałe narzędzie podczas akcji promocyjnych, wydarzeń kulturalnych czy firmowych imprez integracyjnych. Zdjęcia z naszej budki fotograficznej mogą stanowić skuteczny nośnik reklamowy. Zaskoczenie wśród gości oraz utrwalenie Państwa marki, kojarzące się z pozytywnym wydażeniem i miłym towarzystwem – to dobry pomysł na reklamę. Na każdym zdjęciu możemy umieścić logo Państwa firmy lub wybrane przez Państwa hasła, dzięki czemu odbitki zawsze będą przypominać o świetnej zabawie z Państwa marką.

Nie jest nam obcy event marketing, pomagamy przy planowaniu imprez oraz asystujemy podczas ich trwania. Oferujemy możliwość spersonalizowania wyglądu Fotobudki. Stosownie do miejsca i okazji umieścimy dowolny logotyp, slogan oraz barwy Państwa firmy. Zabawne gadżety jakie mamy w naszej ofercie możemy poszerzyć o drobiazgi jednoznacznie kojarzące się z danym wydarzeniem, reklamujące konkretny produkt lub będące Państwa pomysłem. Możliwości jakie daje nam urządzenie pozwala na wybór tła zdjęcia, którym może być dowolnie wybrany logotyp.

Gallery Thumb I

Personalizacja wyglądu fotobudki


Możemy dostosować wygląd fotobudki do charakteru i tematu Twojej imprezy. Urządzenie oklejamy folią reklamową według Twojego projektu. Możemy również przygotować taki projekt na Twoje zlecenie. Proponujemy również umieszczenie QR kodu z odnośnikiem do Twojej strony internetowej.

Gallery Thumb II

Personalizacja tła zdjęciowego


Dysponujemy profesjonalnymi tłami fotograficznymi. Możesz wybrać tło z naszej oferty albo zaproponować własny projekt.

Gallery Thumb I

Gadżety do zdjęć


Posiadamy masę śmiesznych gadżetów i cały czas poszerzamy naszą kolekcję o coraz to nowe rekwizyty. Planujesz imprezę tematyczną i potrzebujesz personalizowanych gadżetów? Żaden problem, przygotujemy je dla Ciebie.

Gallery Thumb II

Personalizacja wyglądu odbitek


Umieścimy pod zdjęciami dowolną grafikę oraz tekst. Możesz również wybierać wśród dostępnych wzorów i szablonów. Drukujemy zdjęcia w formatach 2×15 (dwie odbitki) oraz 10×15 (jedna odbitka). Na zdjęciu możemy umieścić QR kod z adresem wskazanej przez Ciebie strony internetowej.

Nieograniczona ilość zdjęć!


 Między innymi to kolejny z powodów by wynająć naszą fotobudkę! Nie ograniczamy ilości zdjęć, naszą fotobudkę wynajmujesz na godziny!

 

Z jakiej okazji?fotobudka? - na każdą okazję!

Eventy, nie tylko firmowe!

Fotobudka jest wiśnieńką na torcie każdego wydarzenia eventowego w tym kraju! Dzięki naszemu doświadczeniu oraz możliwością naszej fotobudki, organizowane przez Ciebie wydażenie nabierze nowego wymiaru, a wydrukowane fotografie spawią że event pozostanie w pamięci uczestnika przez długie lata.

Imprezy, koncerty, studniówki oraz bale...

Planujesz zorganizować domówke, studniówkę lub kinderbal? A może w planach masz huczny wieczór panieński lub kawalerski z mnóstwem atrakcji? Jeżeli tak, to fotobudka spełni Twoje oczekiwania! Nasza fotobudka jest propozycją dla wszystkich, którzy stawiają na oryginalność, pomysłowość i dobrą zabawę.

Twój ślub i wesele, a może również wieczór panieński?

Fotobudka podczas Waszego wesela, wprowadzi ogromną dawkę śmiechu i radości. Dzięki fotobudce weselni goście wezmą udział w niekończącej się zabawie, a jednocześnie zapewnisz im oraz sobie niesamowitą pamiątkę!