Fotobudka na imprezyNiecodzienna atrakcja dla tych dużych i mniejszych...

Planujesz zorganizować domówke, studniówkę lub kinderbal? A może w planach masz huczny wieczór panieński lub kawalerski z mnóstwem atrakcji? Chcesz zaskoczyć gości, a jednocześnie zapewnić im i sobie niesamowitą pamiątkę do końca życia? Jeżeli tak, to fotobudka spełni Twoje oczekiwania, w końcu została stworzona do takich celów. Nasza fotobudka jest propozycją adresowaną do wszystkich, którzy stawiają na oryginalność, pomysłowość i dobrą zabawę.


Nie ma imprezy na której fotobudka by się nie sprawdziła! Jest to jedyna w swoim rodzaju propozycja, która pozwoli Tobie i Twoim gościom stworzyć niesamowite zdjęcia, które na zawsze pozostaną najcenniejszą pamiątką. Dzięki fotobudce znajdziesz mnóstwo radości, za sprawą multum ciekawych gadżetów, które wykorzystasz do stworzenia niecodziennych fotek. Prosta w obsłudze, atrakcyjna wizualnie i dostosowująca się indywidualnie.

Jaki jest cel wynajmowania fotobudki na imprezy? Oczywiście pierwszorzędna zabawa! W odróżnieniu od fotografa, fotobudka nie wywołuje uczucia skrępowania u fotografowanych osób. Pozwala Ci decydować jaką minę i pozę uwiecznisz na zdjęciu, co zachęca do robienia coraz ciekawszych i weselszych zdjęć z udziałem fantastycznych gadżetów. A o to przecież chodzi organizując imprezę, prawda?

Fotobudka na imprezy
Fotobudka na imprezy
Fotobudka na imprezy

Nieograniczona ilość zdjęć!


 Między innymi to kolejny z powodów by wynająć fotobudkę! Nie ograniczamy ilości zdjęć, naszą fotobudkę wynajmujesz na godziny!

Z jakiej okazji?fotobudka? - na każdą okazję!

Eventy, nie tylko firmowe!

Fotobudka jest wiśnieńką na torcie każdego wydarzenia eventowego w tym kraju! Dzięki naszemu doświadczeniu oraz możliwością naszej fotobudki, organizowane przez Ciebie wydażenie nabierze nowego wymiaru, a wydrukowane fotografie spawią że event pozostanie w pamięci uczestnika przez długie lata.

Imprezy, koncerty, studniówki oraz bale...

Planujesz zorganizować domówke, studniówkę lub kinderbal? A może w planach masz huczny wieczór panieński lub kawalerski z mnóstwem atrakcji? Jeżeli tak, to fotobudka spełni Twoje oczekiwania! Nasza fotobudka jest propozycją dla wszystkich, którzy stawiają na oryginalność, pomysłowość i dobrą zabawę.

Twój ślub i wesele, a może również wieczór panieński?

Fotobudka podczas Waszego wesela, wprowadzi ogromną dawkę śmiechu i radości. Dzięki fotobudce weselni goście wezmą udział w niekończącej się zabawie, a jednocześnie zapewnisz im oraz sobie niesamowitą pamiątkę!