Fotobudka na weseleZdjęcia z fotobudki to niezwykła pamiątka na długie lata...

Fotobudka podczas Waszego wesela, wprowadzi ogromną dawkę śmiechu i radości. Dzięki fotobudce weselni goście wezmą udział w niekończącej się zabawie która wywoła niezliczone ilości uśmiechów i zwariowanych min uwiecznionych na wysokiej jakości zdjęciach.

Zdjęcia z fotobudki drukują się natychmiast co jest kluczowym elementem zabawy. Goście natychmiast otrzymują rewelacyjną pamiątkę z Waszego wesela.


Jeśli poszukujesz sposobu, który miałby wyróżnić Twoje przyjęcie weselne, starasz się, aby ten dzień był nie tylko wyjątkowy dla Młodej Pary, ale zapadł też w pamięć gościom weselnym – Fotobudka na wesele to dobre rozwiązanie. Świetny pomysł na atrakcje weselną, z której skorzystać będą chcieli wszyscy goście: od najmłodszych do najstarszych, od na pozór poważnych gości, jak i wyluzowanych wujków z poczuciem humoru. To pomysł angażujący każdego chętnego do radosnych uniesień, zwariowanej przemiany i nabrania pewnego dystansu.

To my zajmujemy się wszystkim i nie stanowimy dodatkowego balastu w przed weselnych przygotowaniach. Na umówionym miejscu jesteśmy przed czasem, aby wszystko sprawdzić i przygotować. Podczas imprezy zaś, nasi animatorzy czuwają nad tym, by zgarnąć pierwszych śmiałków i zachęcić gości do pamiątkowych zdjęć. Impreza wokół Fotobudki to szaleństwo wyboru gadżetów, konkursy na najśmieszniejsze miny, salwy śmiechu i dobra zabawa. Po mignięciu kilku fleszy zdjęcia są gotowe do odbioru – co okazuje się być ponownym powodem do uśmiechu – nie tylko teraz, ale i w przyszłości.

Ponadto możemy ustalić, że każde zdjęcie zrobione na weselu zostanie opatrzone imionami Pary Młodej, ciekawą ramką związaną z ceremonią, albo wybranym przez Państwa elementem. Zanim Młoda Para ujrzy efekty pracy sesji z profesjonalnym fotografem, będzie mogła już dnia następnego przeglądać dowody zabawy na ekranie monitora, udostępniać je na portalach społecznościowych, bądź wertować strony albumu.

Gallery Thumb I

Indywidualna oprawa graficzna drukowanych zdjęć


Zawsze przed imprezą ustalamy wygląd oprawy graficznej oraz format drukowanych zdjęć. Obecnie oferujemy dwa formaty - 10x15cm lub dwa paseczki 5x15cm - wybór należy do Ciebie!

Gallery Thumb II

Wideo życzenia z fotobudki


 Nasza fotobudka ma możliwość nagrywania krótkich filmików z życzeniami. Po imprezie, tą niepowtarzalną pamiątkę nagrywamy na płytę DVD.

Nieograniczona ilość zdjęć!


 Między innymi to kolejny z powodów by wynająć naszą fotobudkę! Nie ograniczamy ilości zdjęć, naszą fotobudkę wynajmujesz na godziny!

 

Z jakiej okazji?fotobudka? - na każdą okazję!

Eventy, nie tylko firmowe!

Fotobudka jest wiśnieńką na torcie każdego wydarzenia eventowego w tym kraju! Dzięki naszemu doświadczeniu oraz możliwością naszej fotobudki, organizowane przez Ciebie wydażenie nabierze nowego wymiaru, a wydrukowane fotografie spawią że event pozostanie w pamięci uczestnika przez długie lata.

Imprezy, koncerty, studniówki oraz bale...

Planujesz zorganizować domówke, studniówkę lub kinderbal? A może w planach masz huczny wieczór panieński lub kawalerski z mnóstwem atrakcji? Jeżeli tak, to fotobudka spełni Twoje oczekiwania! Nasza fotobudka jest propozycją dla wszystkich, którzy stawiają na oryginalność, pomysłowość i dobrą zabawę.

Twój ślub i wesele, a może również wieczór panieński?

Fotobudka podczas Waszego wesela, wprowadzi ogromną dawkę śmiechu i radości. Dzięki fotobudce weselni goście wezmą udział w niekończącej się zabawie, a jednocześnie zapewnisz im oraz sobie niesamowitą pamiątkę!