MAGIC MIRROR to najnowocześniejsze urzπdzenie na rynku. Dajemy Ci całkiem nowe i oryginalne możliwości kreatywnej zabawy podczas Twojego eventu. Masz możliwość pełnej personalizacji drukowanych zdjęć. Po każdej sesji zdjęciowej możesz podpisywać swoje zdjęcia pisząc życzenia, pozdrowienia lub malujπc na nich coś zabawnego. Może poprosisz spotkanego celebrytę o niepowtarzalny autograf na wspólnym zdjęciu ;) MAGIC MIRROR to nowy wymiar rozrywki.

MAGIC MIRROR to zdjęcia inne niż wszystkie, zawsze pełne emocji.Odchodzimy od standardów fotobudki i małych zdjęć drukowanych na paskach. Wykorzystujπc możliwości MAGIC MIRROR skupiamy się na całkiem nowej formie wydruków. Goście widząc się w odbiciu lustra maja odzwierciedlenie tego na zdjęciach. Zdjęcia są większe, bardziej przejrzyste, a co za tym idzie bardziej oryginalne. Każdy event to przygotowany przez Nas indywidualny projekt graficzny szablonu zdjęć. Personalizujemy go specjalnie dla Ciebie, wykorzystując Twoje pomysły i życzenia.

Zaskocz swoich gości lub kontrahentów wykorzystując MAGIC MIRROR jako kreatywną atrakcję lub promowanie swojej marki !!!

Jesli chcesz poznać Naszą ofertę lub dowiedzieć się czegoś więcej...

SKONTAKTUJ SIĘ  Z NAMI !!!

Z jakiej okazji?fotobudka? - na każdą okazję!

Eventy, nie tylko firmowe!

Fotobudka jest wiśnieńką na torcie każdego wydarzenia eventowego w tym kraju! Dzięki naszemu doświadczeniu oraz możliwością naszej fotobudki, organizowane przez Ciebie wydażenie nabierze nowego wymiaru, a wydrukowane fotografie spawią że event pozostanie w pamięci uczestnika przez długie lata.

Imprezy, koncerty, studniówki oraz bale...

Planujesz zorganizować domówke, studniówkę lub kinderbal? A może w planach masz huczny wieczór panieński lub kawalerski z mnóstwem atrakcji? Jeżeli tak, to fotobudka spełni Twoje oczekiwania! Nasza fotobudka jest propozycją dla wszystkich, którzy stawiają na oryginalność, pomysłowość i dobrą zabawę.

Twój ślub i wesele, a może również wieczór panieński?

Fotobudka podczas Waszego wesela, wprowadzi ogromną dawkę śmiechu i radości. Dzięki fotobudce weselni goście wezmą udział w niekończącej się zabawie, a jednocześnie zapewnisz im oraz sobie niesamowitą pamiątkę!