PromocjeStaramy się zadowolić wszystkich dobrymi cenami!

Od poniedziałku do czwartku... 20% RABATU
Przy kolejnym zamówieniu... 15% RABATU
Lubisz nas na Facebooku? 10% RABATU


Jak to działa? czyli krok po kroku... do udanej zabawy!

Nasza fotobudka jest innowacyjnym oraz prostym w obsłudze automatem fotograficznym. Dzięki ekranowi dotykowemu możecie nią sami sterować! Sercem udostępnianego przez nas urządzenia jest lustrzanka cyfrowa, a za natychmiastowy wydruk wysokiej rozdzielczości w 14 sekund opowiada drukarka fotograficzna.

Z jakiej okazji?fotobudka? - na każdą okazję!

Eventy, nie tylko firmowe!

Fotobudka jest wiśnieńką na torcie każdego wydarzenia eventowego w tym kraju! Dzięki naszemu doświadczeniu oraz możliwością naszej fotobudki, organizowane przez Ciebie wydażenie nabierze nowego wymiaru, a wydrukowane fotografie spawią że event pozostanie w pamięci uczestnika przez długie lata.

Imprezy, koncerty, studniówki oraz bale...

Planujesz zorganizować domówke, studniówkę lub kinderbal? A może w planach masz huczny wieczór panieński lub kawalerski z mnóstwem atrakcji? Jeżeli tak, to fotobudka spełni Twoje oczekiwania! Nasza fotobudka jest propozycją dla wszystkich, którzy stawiają na oryginalność, pomysłowość i dobrą zabawę.

Twój ślub i wesele, a może również wieczór panieński?

Fotobudka podczas Waszego wesela, wprowadzi ogromną dawkę śmiechu i radości. Dzięki fotobudce weselni goście wezmą udział w niekończącej się zabawie, a jednocześnie zapewnisz im oraz sobie niesamowitą pamiątkę!